Wymiana żarówek sodowych na led

 

Wymiana żarówek sodowych na led
Wymiana żarówek sodowych na led

Żarówki led E40 stanowią rewelacyjny zamiennik lamp sodowych. Wymiana starych lamp na nowe, energooszczędne lampy może stanowić początek oszczędności. Przy wymianie żarówek sodowych na led zmniejszy się zużycie prądu o 70 procent, a wersja inteligentne oświetlenie nawet o 90%!  Warto o tym pomyśleć nie tylko w domu, ale także w miejscach gdzie wciąż stosowane są stare, energochłonne technologie a równiez w miejscach, w których potrzeba szczególnie dużo światła np. w przestrzeniach publicznych, w firmach, magazynach.

 

Wymiana żarówek sodowych na led

Nowoczesne technologie  oświetleniowe niosą ze sobą wielki potencjał oszczędności. Nie ma sensu zwlekać tylko zainwestować już dziś a inwestycja zwróci się w mgnieniu oka!  To nie tylko maksymalne oszczędności, ale także maksymalna elastyczność oraz maksymalna niezawodność. Wytrzymała przemysłowa lampa led, żywotność ponad 10 lat.

Wymiana żarówek sodowych na led – To się opłaca!

Oświetlenie LED charakteryzuje się niewielkim zużyciem energii. To właśnie dzięki temy generuje bardzo duże oszczędności, z czego nawet możemy nie zdawać sobie sprawy. W dzisiejszych czasach Technologia LED jest bez dwóch zdań najbardziej efektywnym finansowo źródłem światła. Wobraźcie sobie Państwo, ze tak maleńka dioda LED generuje światło tak mocne jak bardzo silne, kosztowne żarówki starego modelu. Nie ma zatem sensu czekać dalej tylko już dziś trzeba przyjąć do wiadomości, że…

Wymiana żarówek sodowych na led to przyszłość!

About the author: admin

You must be logged in to post a comment.